Hotel Thermal Karlovy Vary

Hotelu Thermal Karlovy Vary 11 Hotelu Thermal Karlovy Vary 12 Hotelu Thermal Karlovy Vary 13 Hotelu Thermal Karlovy Vary 14 Hotelu Thermal Karlovy Vary 15 Hotelu Thermal Karlovy Vary 16 Hotelu Thermal Karlovy Vary 17 Hotelu Thermal Karlovy Vary 18 Hotelu Thermal Karlovy Vary 19 Hotelu Thermal Karlovy Vary 20 Hotelu Thermal Karlovy Vary 21 Hotelu Thermal Karlovy Vary 22

.Spa hotel Thermal nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích i v apartmánech. Pokoje s balkóny skýtají nádherný výhled na lázeňskou část města. Pokoje s francouzskými balkony nabízejí jedinečný pohled do parku. Moderní čtyřhvězdičkový hotel je umístěn v samém srdci Karlových Varů. Leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny. Hotel nabízí komfortní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích i v apartmánech. Pokoje s balkóny skýtají nádherný výhled na lázeňskou část města. Pokoje s francouzskými balkony nabízejí jedinečný pohled do parku. Moderní čtyřhvězdičkový Spa hotel Thermal je umístěn v samém srdci Karlových Varů. Leží na okraji lázeňské zóny, nedaleko sadů Antonína Dvořáka a kolonád s léčivými prameny.


Každý pokoj Comfort je vybaven koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, make-up / stolním zrcadlem a froté setem, kosmetikou, samostatným WC téměř ve všech pokojích, regulací teploty termostatem, minibarem, vlastním trezorem, HDTV a informativní příručkou, pracovním stolem, telefonem a Wi-FI. Pokoje s výhledem do parku mají francouzský balkon, pokoje s výhledem na město mají soukromý balkon s nábytkem. Každý pokoj Superior v Spa hotelu Thermal je vybaven koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů, make-up / stolním zrcadlem a froté setem, kosmetikou, samostatným WC téměř ve všech pokojích, regulací teploty termostatem, minibarem, vlastním trezorem, HDTV a informativní příručkou, pracovním stolem, telefonem a Wi-FI. Pokoje s výhledem do parku mají francouzský balkon, pokoje s výhledem na město mají soukromý balkon s nábytkem. Navíc nabízíme: 2 láhve vody denně, vyhrazené místo v restauraci, francouzskou kosmetiku, dárek na uvítanou a early check-in / late check-out (jen v případě volných kapacit a tento požadavek musí být zadán již při rezervaci, později není možné nárokovat)


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-thermal@toprague.cz
Adresa: I. P. Pavlova 11 Karlovy Vary


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Thermal Karlovy Vary věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Thermal Karlovy Vary se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12.00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Méně balíčků ...

TOPlist