Hotel Thermal Karlovy Vary

Hotelu Thermal Karlovy Vary 11 Hotelu Thermal Karlovy Vary 12 Hotelu Thermal Karlovy Vary 13 Hotelu Thermal Karlovy Vary 14 Hotelu Thermal Karlovy Vary 15 Hotelu Thermal Karlovy Vary 16 Hotelu Thermal Karlovy Vary 17 Hotelu Thermal Karlovy Vary 18 Hotelu Thermal Karlovy Vary 19 Hotelu Thermal Karlovy Vary 20 Hotelu Thermal Karlovy Vary 21 Hotelu Thermal Karlovy Vary 22

.Lázeňský Hotel Thermal Vám nabízí recepci, výtahy, restaurace, Film Café, balneo-wellness centrum, kongresové centrum (konferenční sály a salonky s celkovou kapacitou více než 2 000 konferenčních míst), podzemní garáže a parkoviště (320 míst; za poplatek), půjčovna automobilů, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, boutique, kasino, domácí zvířata na vyžádání. Od dubna 2012 slouží hostům nové balneo-wellness centrum v hlavní budově hotelu. Vstup do wellness centra (krytý bazén, whirlpool, fitness, Kneippův chodník, suchá finská sauna, infrakabina a parní lázeň) je pro všechny hotelové hosty zdarma.


Prostorné a moderní hotelové pokoje jsou vybavené vším potřebným pro nezapomenutelný pobyt. Spa Hotel Thermal **** je hrdý na to, že nabízí pouze nekuřácké pokoje, kuřácký salonek je pro kuřáky k dispozici v přízemí. Hotel má 3 pokoje pro handicapované a pokoje se spojovacími dveřmi na vyžádání. Ve všech pokojích je k dispozici župan a pantofle.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-thermal@toprague.cz
Adresa: I. P. Pavlova 11 Karlovy Vary


Pobytové balíčky Ubytování bez balíčku

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Thermal Karlovy Vary věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Thermal Karlovy Vary se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12.00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Pobytové balíčky:


Víkendový pobyt

délka pobytu: 3 dny
od 3550 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Relaxační pobyt pro seniory

délka pobytu: 8 dny
od 10150 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Odpočinek v lázních

délka pobytu: 8 dny
od 12922 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Odlehčená kúra

délka pobytu: 8 dny
od 13650 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Komplexní léčebný pobyt

délka pobytu: 8 dny
od 15470 Kč za osobu
Detaily nabídky ...

Méně balíčků ...

Hotel Thermal Karlovy Vary na mapě:

TOPlist